| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 317 mm |
| височина | 560 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 15,5 mm |
| дължина | 608 mm |
| ширина | 317 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |