| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 462 mm |
| височина | 685 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 690 - 462 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 690x462 |
| входящ отвор | 11,8 mm |
| изходен отвор | 8,7 mm |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 693 mm |
| височина | 460 mm |
| тегло | 4776 g |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| ширина | 690 mm |
| височина | 462 mm |
| дебелина | 16 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |