| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дължина | 534 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| ширина | 341 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 340 mm |
| височина | 530 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 530 - 340 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кондензатор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 528 mm |
| височина | 322 mm |
| тегло | 4160 g |
| изпълнение на филтъра | за комплект за дообурудване, заменяем филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 528x322x16 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 528x322 |
| качество | WP |
| дължина | 534 mm |
| ширина | 341 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| вариант на екипировка | A |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| ширина | 534 mm |
| височина | 341 mm |
| дебелина | 16 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | отпред |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |