| материал | алуминий |
| дебелина | 24 mm |
| ширина | 353 mm |
| височина | 574 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 580-353-24 |
| охлаждащо вещество | R 12 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 33 mm |
| ширина | 580 mm |
| височина | 342,5 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 480 X 350 X 25 mm |
| материал | алуминий |
| за OEномер | 60810250 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 480x354 |
| размер резба вход | 3/4 Inch - 16 UNF |
| размер резба изход | 3/4 Inch - 16 UNF |
| ограничение за производител | DENSO |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 580x353 |
| размер резба вход | 3/4 Inch - 16 UNF |
| размер резба изход | 3/4 Inch - 16 UNF |
| дължина | 353 mm |
| ширина | 24 mm |
| височина | 580 mm |
| ширина | 580 mm |
| височина | 355 mm |
| дебелина | 25 mm |
| материал | мед |
| охлаждащо вещество | R 12 |
| ширина | 480 mm |
| височина | 350 mm |
| дебелина | 25 mm |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |