| дължина | 554 mm |
| ширина | 451 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 14.35 |
| мярка на резбата 2 | 10 |
| ID на компресор | PAD |
| дължина | 748 mm |
| ширина | 361 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дебелина | 1,78 mm |
| вътрешен диаметър | 7,65 mm |
| ширина | 712 mm |
| височина | 364 mm |
| дебелина | 16 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 748-370-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |