| дължина | 685 mm |
| ширина | 460 mm |
| дълбочина | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 725 X 451 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 462 mm |
| височина | 685 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |