| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 375 mm |
| височина | 620 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 11,8 mm |
| изходен отвор | 11,8 mm |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 670-381-16 |
| дължина | 629 mm |
| ширина | 371 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 20.5 |
| мярка на резбата 2 | 20.5 |
| ID на компресор | PAD |
| размери на питата на радиатора | 628 - 374 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 660 mm |
| ширина | 370 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 643x371x16 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Alternativ |
| размери на питата на радиатора | 628x374 |
| входящ отвор | 11,6 mm |
| изходен отвор | 11,6 mm |
| ширина | 668 mm |
| височина | 371 mm |
| тегло | 3442 g |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| ширина | 628 mm |
| височина | 374 mm |
| дебелина | 16 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 628 mm |
| ширина | 371 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| версия | produced by VISTEON |