| размери на питата на радиатора | 584 X 385 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| вид на горивото | бензин |
| размери на питата на радиатора | 590x381x16 |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 584 X 385 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| материал | алуминий |
| дебелина | 22 mm |
| ширина | 396 mm |
| височина | 550 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 550 mm |
| ширина | 382 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 21 |
| мярка на резбата 2 | 11.5 |
| ID на компресор | PAD |
| дължина | 545 mm |
| ширина | 400 mm |
| дълбочина | 25 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 2,4 mm |
| вътрешен диаметър | 10,6 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Premium |
| размери на питата на радиатора | 540x382 |
| входящ отвор | 11,8 mm |
| изходен отвор | 11,8 mm |