| ширина | 515 mm |
| височина | 325 mm |
| дебелина | 28 mm |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 505x280 |
| размер резба вход | 3/4 Inch - 16 UNF |
| размер резба изход | 5/8 Inch - 18 UNF |