| размери на питата на радиатора | 535 X 354 X 0 mm |
| материал | алуминий |
| вид на горивото | бензин |
| размери на питата на радиатора | 540x356x16 |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 535 X 354 X 0 mm |
| материал | алуминий |
| дължина | 512 mm |
| ширина | 350 mm |
| дълбочина | 25 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 518 - 362 - 22 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 518x362 |
| качество | WP |