| материал | алуминий |
| дебелина | 22 mm |
| ширина | 370 mm |
| височина | 505 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| вид на горивото | бензин |
| размери на питата на радиатора | 540x356x16 |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 535 X 354 X 0 mm |
| материал | алуминий |
| дължина | 512 mm |
| ширина | 350 mm |
| дълбочина | 25 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 518 - 362 - 22 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Premium |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 518x362 |
| входящ отвор | 14 mm |
| изходен отвор | 14 mm |
| размери на питата на радиатора | 518x362 |
| качество | WP |
| дължина | 505 mm |
| ширина | 360 mm |
| височина | 22 mm |
| мярка на резбата 1 | 14 f |
| мярка на резбата 2 | 14 m |
| ID на компресор | PAD |