| размери на питата на радиатора | 580 X 361 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| материал | алуминий |
| дебелина | 18 mm |
| ширина | 352 mm |
| височина | 530 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 11,8 mm |
| изходен отвор | 11,8 mm |
| размери на питата на радиатора | 580 X 361 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 537 - 365 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Alternativ |
| размери на питата на радиатора | 537x365 |
| входящ отвор | 11,6 mm |
| изходен отвор | 11,6 mm |
| височина | 365 mm |
| ширина | 537 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 521 mm |
| ширина | 353 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| ширина | 361 mm |
| височина | 538 mm |
| дебелина | 16 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | отпред |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 580x361x16 |
| качество | WP |
| дължина | 540 mm |
| ширина | 361 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 21 |
| мярка на резбата 2 | 21 |
| ID на компресор | PAD |
| дължина | 558 mm |
| ширина | 365 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| версия | produced by VISTEON |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 578 mm |
| височина | 365 mm |
| тегло | 3390 g |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Premium |
| размери на питата на радиатора | 537x365 |
| входящ отвор | 11,6 mm |
| изходен отвор | 11,6 mm |