| материал | алуминий |
| дебелина | 18 mm |
| ширина | 352 mm |
| височина | 530 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 11,8 mm |
| изходен отвор | 11,8 mm |
| размери на питата на радиатора | 583-373-16 |
| размери на питата на радиатора | 583-373-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 583x373x16 |
| размери на питата на радиатора | 555 - 380 - 13 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| ширина | 361 mm |
| височина | 538 mm |
| дебелина | 16 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | отпред |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 580x361x16 |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 568x382x16 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| качество | WP |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Alternativ |
| размери на питата на радиатора | 555x380 |
| входящ отвор | 11,7 mm |
| изходен отвор | 8,7 mm |
| дължина | 540 mm |
| ширина | 361 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 21 |
| мярка на резбата 2 | 21 |
| ID на компресор | PAD |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 376 mm |
| височина | 535 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| качество/клас | EASY FIT |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 578 mm |
| височина | 365 mm |
| тегло | 3390 g |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 560 mm |
| ширина | 381 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| версия | produced by VISTEON |