| размери на питата на радиатора | 605-351-16 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 535-385-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 535-385-16 |
| ограничение за производител | z osuszaczem |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 353 mm |
| височина | 558 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 11,7 mm |
| изходен отвор | 8,5 mm |
| присъединителна резба | M10x1,25 |
| качество/клас | EASY FIT |
| ширина | 677 mm |
| височина | 381 mm |
| дебелина | 15 mm |
| материал | алуминий |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 575x360x16 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 605-351-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 382 mm |
| височина | 520 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 11,7 mm |
| изходен отвор | 8,5 mm |
| присъединителна резба | M10x1,25 |
| качество/клас | Easy Fit |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 535-385-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |