| материал | алуминий |
| дебелина | 12 mm |
| ширина | 353 mm |
| височина | 520 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 11,7 mm |
| изходен отвор | 8,6 mm |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 352 mm |
| височина | 495 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 11,7 mm |
| изходен отвор | 8,6 mm |
| качество/клас | EASY FIT |
| размери на питата на радиатора | 540-358-16 |
| дължина | 525 mm |
| ширина | 386 mm |
| височина | 12 mm |
| мярка на резбата 1 | 11.8 |
| мярка на резбата 2 | 8.5 |
| ID на компресор | PAD |