| размери на питата на радиатора | 605-470-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 472 mm |
| височина | 570 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,4 mm |
| изходен отвор | 15,4 mm |
| размери на питата на радиатора | 605-470-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 585 - 440 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |