| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 378-397-20 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 590x390x16 |
| качество | WP |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 398 mm |
| височина | 550 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,35 mm |
| изходен отвор | 15,35 mm |
| качество/клас | Easy Fit |
| размери на питата на радиатора | 378-397-20 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |