| размери на питата на радиатора | 668 X 361 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| дължина | 630 mm |
| ширина | 361 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 20 |
| мярка на резбата 2 | 20 |
| ID на компресор | PAD |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 360 mm |
| височина | 620 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 11,8 mm |
| изходен отвор | 11,8 mm |
| размери на питата на радиатора | 668 X 361 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 620x365 |
| входящ отвор | 11,9 mm |
| изходен отвор | 11,9 mm |
| размери на питата на радиатора | 620 - 365 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 673x354 |
| качество | WP |
| ширина | 668 mm |
| височина | 371 mm |
| тегло | 3442 g |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 625 mm |
| ширина | 362 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 1,78 mm |
| вътрешен диаметър | 9,52 mm |
| ширина | 628 mm |
| височина | 361 mm |
| дебелина | 16 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | отпред |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | двоен вентилатор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | двоен вентилатор |