| дължина | 518 mm |
| ширина | 361 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 13 |
| мярка на резбата 2 | 13 |
| ID на компресор | PAD |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 625-462-16 |
| размери на питата на радиатора | 590 - 470 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 622 mm |
| височина | 469 mm |
| тегло | 4618 g |
| изпълнение на филтъра | за комплект за дообурудване, заменяем филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| височина | 575 mm |
| ширина | 470 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 554 mm |
| височина | 361 mm |
| тегло | 3718 g |
| изпълнение на филтъра | за комплект за дообурудване, заменяем филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 572 mm |
| ширина | 471 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |