| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 343 mm |
| височина | 410 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 381 X 445 X 16 mm |
| размери на питата на радиатора | 381 X 445 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Premium |
| размери на питата на радиатора | 400x380 |
| входящ отвор | 14 mm |
| изходен отвор | 14 mm |
| размери на питата на радиатора | 400 - 380 - 20 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| височина | 410 mm |
| ширина | 434 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 400 mm |
| ширина | 385 mm |
| дълбочина | 25 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 431 mm |
| ширина | 343 mm |
| дълбочина | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 408 mm |
| ширина | 371 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 20.5 |
| мярка на резбата 2 | 20.5 |
| ID на компресор | PAD |
| размери на питата на радиатора | 400x380 |
| качество | WP |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 440x362 |
| входящ отвор | 11,8 mm |
| изходен отвор | 11,8 mm |
| ширина | 448 mm |
| височина | 381 mm |
| дебелина | 25 mm |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |