| материал | алуминий |
| дебелина | 20 mm |
| ширина | 358 mm |
| височина | 486 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 14,3 mm |
| изходен отвор | 8,6 mm |
| дължина | 510 mm |
| ширина | 375 mm |
| дълбочина | 25 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 512 - 365 - 20 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 510 X 375 X 25 mm |
| ширина | 510 mm |
| височина | 375 mm |
| дебелина | 29 mm |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |