| дължина | 621 mm |
| ширина | 362 mm |
| дълбочина | 22 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 650 - 365 - 22 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 22 mm |
| ширина | 363 mm |
| височина | 620 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 678x348x18 |
| качество | WP |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 650x365 |
| входящ отвор | 14 mm |
| изходен отвор | 14 mm |