| размери на питата на радиатора | 790-361-16 |
| дебелина | 18 mm |
| ширина | 368 mm |
| височина | 735 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| качество/клас | EASY FIT |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 790-361-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 795x370x16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Alternativ |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 747x360 |
| входящ отвор | 11,8 mm |
| изходен отвор | 11,8 mm |
| размери на питата на радиатора | 775x368x20 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| качество | WP |
| дължина | 749 mm |
| ширина | 362 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| версия | produced by VISTEON |
| размери на питата на радиатора | 747 - 360 - 20 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |