| размери на питата на радиатора | 860 X 361 X 16 mm |
| размери на питата на радиатора | 860 X 361 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| дебелина | 22 mm |
| ширина | 370 mm |
| височина | 810 mm |
| размери на питата на радиатора | 805 - 360 - 20 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| тегло | 2875 g |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 810 mm |
| ширина | 361 mm |
| височина | 22 mm |
| мярка на резбата 1 | 21 |
| мярка на резбата 2 | 31 |
| ID на компресор | PAD |
| ширина | 821 mm |
| височина | 354 mm |
| дебелина | 17 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Premium |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 805x360 |
| входящ отвор | 11,7 mm |
| изходен отвор | 11,7 mm |
| дължина | 806 mm |
| ширина | 362 mm |
| дълбочина | 22 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |