| материал | алуминий |
| дебелина | 32 mm |
| ширина | 320 mm |
| височина | 606 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 645 - 320 - 32 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 653 mm |
| ширина | 320 mm |
| дълбочина | 32 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 645x320 |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 15,5 mm |