| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 290 mm |
| височина | 570 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 565x292 |
| входящ отвор | 13,4 mm |
| изходен отвор | 10,9 mm |
| размери на питата на радиатора | 565 - 292 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |