| размери на питата на радиатора | 653 X 320 X 0 mm |
| материал | алуминий |
| за OEномер | 80100-SN7-E01 |
| материал | алуминий |
| дебелина | 32 mm |
| ширина | 320 mm |
| височина | 606 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 653 X 320 X 0 mm |
| материал | алуминий |
| за OEномер | 80100-SN7-E01 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 560x310 |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 15,5 mm |