| вид на горивото | бензин |
| размери на питата на радиатора | 592x360x16 |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 592 X 360 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| дължина | 590 mm |
| ширина | 378 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 15.5 |
| мярка на резбата 2 | 15.5 |
| ID на компресор | PAD |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 360 mm |
| височина | 590 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 15,5 mm |
| размери на питата на радиатора | 592-360-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 592x360 |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 15,5 mm |