| страна на монтаж | отпред |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| размери на питата на радиатора | 344 X 342 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| версия | SANDEN |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 330 mm |
| височина | 345 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 344 X 342 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| версия | SANDEN |
| размери на питата на радиатора | 330 - 330 - 25 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 330 - 330 - 25 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| вид на горивото | бензин |
| размери на питата на радиатора | 380x320x16 |
| материал | алуминий |
| дължина | 359 mm |
| ширина | 325 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| вътрешен диаметър | 10,15 mm |
| вътрешен диаметър | 15,5 mm |
| дължина | 340 mm |
| ширина | 351 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 15 |
| мярка на резбата 2 | 10 |
| ID на компресор | PAD |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 330x330 |
| входящ отвор | 15 mm |
| изходен отвор | 10 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 330x330 |
| входящ отвор | 13 mm |
| изходен отвор | 8 mm |