| размери на питата на радиатора | 340 X 378 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 375 mm |
| височина | 340 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 330 - 365 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 359 mm |
| ширина | 325 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| вътрешен диаметър | 10,15 mm |
| вътрешен диаметър | 15,5 mm |
| дължина | 340 mm |
| ширина | 351 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 15 |
| мярка на резбата 2 | 10 |
| ID на компресор | PAD |
| размери на питата на радиатора | 340 X 378 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 340x375x16 |
| качество | WP |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 330x365 |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 10 mm |