| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 350 mm |
| височина | 600 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 615-360-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 610x360 |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 10,1 mm |
| вид на горивото | бензин |
| размери на питата на радиатора | 655x350x16 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| страна на производство на автомобила | Япония |
| размери на питата на радиатора | 615x360x16 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 608x337x16 |
| качество | WP |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 608x337 |
| входящ отвор | 15,4 mm |
| изходен отвор | 9,7 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 653-339-16 |
| размери на питата на радиатора | 608 - 337 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 652 mm |
| ширина | 370 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| изходен отвор | 8,45 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| брой на вратите | 2/4 |