| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 640-310-16 |
| размери на питата на радиатора | 597 - 315 - 16 |
| брой на вратите | 3/5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 338 mm |
| височина | 590 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 600 mm |
| ширина | 331 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 15.5 |
| мярка на резбата 2 | 10.2 |
| ID на компресор | PAD |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 640-310-16 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 597x315 |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 643x398x17 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| материал | алуминий |
| параметър | WITOUT DRYER |
| параметър | SEM FILTRO |
| ширина | 599 mm |
| височина | 323 mm |
| дебелина | 17 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дължина | 589 mm |
| ширина | 338 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| дебелина | 1,87 mm |
| вътрешен диаметър | 6,8 mm |
| количество | 2 |