| дължина | 546 mm |
| ширина | 305 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 298 mm |
| височина | 555 mm |
| вид на горивото | бензин |
| размери на питата на радиатора | 600x298x16 |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 595 - 318 - 22 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 595x318 |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 10 mm |