| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| за OEномер | 80110-SWA-A01 |
| размери на питата на радиатора | 655-378-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 378 mm |
| височина | 655 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 10,1 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| за OEномер | 80110-SWA-A01 |
| страна на производство на автомобила | Япония |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 655-378-16 |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 706 mm |
| височина | 378 mm |
| тегло | 4201 g |
| изпълнение на филтъра | за комплект за дообурудване, заменяем филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 685x368x16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 677 - 360 - 16 |
| ограничение за производител | Denso |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дължина | 706 mm |
| ширина | 378 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| вариант на екипировка | A |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |