| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 371-404-25 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 754-285-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 386 mm |
| височина | 325 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 715 - 295 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 371-404-25 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 18 mm |
| ширина | 322 mm |
| височина | 685 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 10,2 mm |
| качество/клас | EASY FIT |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 754-285-16 |
| размери на питата на радиатора | 335 - 386 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дължина | 750 mm |
| ширина | 322 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дължина | 322 mm |
| ширина | 394 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |