| размери на питата на радиатора | 705 - 320 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 318 mm |
| височина | 725 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 10,15 mm |
| размери на питата на радиатора | 766-334-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| за OEномер | 80110TF0003 |
| дължина | 715 mm |
| ширина | 322 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |