| диаметър | 310 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| номинална мощност | 120 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| размери на питата на радиатора | 600 X 346 X 17 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 600 X 346 X 17 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 19 mm |
| ширина | 355 mm |
| височина | 556 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 12,9 mm |
| изходен отвор | 8,2 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 600x346x16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| качество | WP |