| размери на питата на радиатора | 649 X 356 X 17 mm |
| диаметър | 310 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| номинална мощност | 120 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| размери на питата на радиатора | 605 - 355 - 20 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 518 mm |
| ширина | 352 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 13 |
| мярка на резбата 2 | 8.5 |
| ID на компресор | PAD |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 17 mm |
| ширина | 355 mm |
| височина | 600 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 12,9 mm |
| изходен отвор | 8,2 mm |
| размери на питата на радиатора | 649 X 356 X 17 mm |
| материал | алуминий |
| дължина | 575 mm |
| ширина | 361 mm |
| дълбочина | 18 mm |
| ограничение за производител | HALLA |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дължина | 605 mm |
| ширина | 357 mm |
| дълбочина | 19 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 1,78 mm |
| вътрешен диаметър | 6,8 mm |