| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 375 mm |
| височина | 480 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 13,1 mm |
| изходен отвор | 8,7 mm |
| дължина | 529 mm |
| ширина | 375 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 529x375x17 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| материал | алуминий |
| дължина | 529 mm |
| ширина | 375 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 485 - 365 - 17 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |