| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| страна на производство на автомобила | Турция |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| страна на производство на автомобила | Турция |
| дължина | 510 mm |
| ширина | 375 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 465 - 360 - 17 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| страна на производство на автомобила | Индия |
| размери на питата на радиатора | 465x360x17 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| материал | алуминий |
| ограничение за производител | WITH DRYER |
| ограничение за производител | SEM DRYER |
| размери на питата на радиатора | 529x375x17 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| материал | алуминий |