| дължина | 660 mm |
| ширина | 386,6 mm |
| височина | 12 mm |
| мярка на резбата 1 | 12.8 |
| мярка на резбата 2 | 8.4 |
| ID на компресор | PAD |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 383 mm |
| височина | 655 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 12,9 mm |
| изходен отвор | 8,3 mm |
| ограничение за производител | Halla HCC |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 12 mm |
| ширина | 380 mm |
| височина | 650 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |