| размери на питата на радиатора | 649 X 356 X 17 mm |
| диаметър | 310 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| номинална мощност | 120 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 605x350 |
| входящ отвор | 13 mm |
| изходен отвор | 8,5 mm |
| размери на питата на радиатора | 649 X 356 X 17 mm |
| материал | алуминий |
| дължина | 590 mm |
| ширина | 355 mm |
| дълбочина | 19 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 2,1 mm |
| вътрешен диаметър | 5,95 mm |