| диаметър | 308 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| номинална мощност | 120 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 647-360-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 17 mm |
| ширина | 360 mm |
| височина | 605 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 12,9 mm |
| изходен отвор | 8,2 mm |
| дължина | 611 mm |
| ширина | 361 mm |
| дълбочина | 18 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |