| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 17 mm |
| ширина | 355 mm |
| височина | 630 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 12,9 mm |
| изходен отвор | 8,2 mm |
| дължина | 661 mm |
| ширина | 341 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 13 |
| мярка на резбата 2 | 8.4 |
| ID на компресор | PAD |
| диаметър | 310 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| номинална мощност | 80 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| размери на питата на радиатора | 630 - 345 - 20 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дължина | 666 mm |
| ширина | 341 mm |
| дълбочина | 18 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 680x338x18 |
| качество | WP |
| дължина | 670 mm |
| ширина | 420 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |