| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 425 mm |
| височина | 665 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 425 mm |
| височина | 665 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 715-425-16 |
| ограничение за производител | Halla HCC |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 675 - 425 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 715x425x16 |
| качество | WP |
| дължина | 670 mm |
| ширина | 420 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 675 - 425 - 16 |
| разстояние между дупките 1/разстояние между дупките 2 | 745/860 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |