| размери на питата на радиатора | 683-304-16 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 683-304-16 |
| размери на питата на радиатора | 680-304-16 |
| размери на питата на радиатора | 648 - 310 - 16 |
| обърни внимание на техническите данни | |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 562 mm |
| ширина 1 | 340 mm |
| височина | 16 mm |
| размери на питата на радиатора | 648-310-16 |
| ограничение за производител | PF |
| качество | Altenativ |
| размери на питата на радиатора | 700 - 312 - 18 |
| обърни внимание на техническите данни | |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 308 mm |
| височина | 630 mm |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 15,5 mm |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 638 mm |
| височина | 310 mm |
| материал | алуминий |
| тегло | 2888 g |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 643 mm |
| ширина | 301 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 15.4 |
| мярка на резбата 2 | 15.4 |
| ID на компресор | PAD |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 562 mm |
| височина | 340 mm |
| размери на питата на радиатора | 562x340x16 |
| материал | алуминий |
| тегло | 2400 g |
| изпълнение на филтъра | за комплект за дообурудване, заменяем филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дебелина | 18 mm |
| ширина | 700 mm |
| височина | 312 mm |
| материал | алуминий |
| тегло | 3534 g |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 700 x 312 x 18 |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 562x340x16 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| материал | алуминий |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 680-304-16 |