| дължина | 562 mm |
| ширина 1 | 340 mm |
| височина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 340 mm |
| височина | 562 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 15,5 mm |
| размери на питата на радиатора | 606-340-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 638 mm |
| височина | 310 mm |
| материал | алуминий |
| тегло | 2888 g |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 562 mm |
| височина | 340 mm |
| размери на питата на радиатора | 562x340x16 |
| материал | алуминий |
| тегло | 2400 g |
| изпълнение на филтъра | за комплект за дообурудване, заменяем филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |