| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 310 mm |
| височина | 630 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 15,5 mm |
| дължина | 562 mm |
| ширина 1 | 340 mm |
| височина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 340 mm |
| височина | 562 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 15,5 mm |
| размери на питата на радиатора | 606-340-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 638 mm |
| височина | 310 mm |
| материал | алуминий |
| тегло | 2888 g |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 570 - 338 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| ширина | 632 mm |
| височина | 302 mm |
| дебелина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| за OEномер | 504053891 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |