| размери на питата на радиатора | 658 - 419 - 20 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 659 mm |
| ширина | 422 mm |
| дълбочина | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 522-452-16 |
| дължина | 659 mm |
| ширина | 422 mm |
| дълбочина | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 525 mm |
| ширина | 447 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |