| дебелина | 16 mm |
| ширина | 308 mm |
| височина | 628 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 13,8 mm |
| изходен отвор | 13,8 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Alternativ |
| размери на питата на радиатора | 628x307 |
| входящ отвор | 11,8 mm |
| изходен отвор | 11,8 mm |